Nowa wersja Menadżera Serwisu przeznaczona specjalnie dla warsztatów samochodowych, zawiera masę przydatnych opcji, dzięki którym zarządzanie warsztatem stanie się dużo łatwiejsze. Teraz można pobrać ją bezpłatnie.

Jak bardzo różni się MS Auto od MS Multi? Na razie nieznacznie. Jednak już wkrótce różnice staną się widoczne. Kolejne aktualizacje wiązać się będą z wprowadzaniem innych funkcji w obu wersjach. Użytkownicy wersji MS Auto mogą się spodziewać choćby funkcji zarządzania stanowiskami serwisowymi, która nie znajdzie się w wersji MS Multi.

Możesz pobrać nową wersję

Warsztaty samochodowe, korzystające w tej chwili z MS Multi mogą bezpłatnie przejść na MS Auto, instalując tę wersję na komputerach, na których zainstalowany jest Menadżer Serwisu. Zmiana dokona się automatycznie, podobnie jak w przypadku aktualizacji. Wystarczy użyć numeru pliku licencji, otrzymanego na płycie CD. Pobierasz, instalujesz i od razu możesz korzystać. Warto uczynić to teraz z dwóch względów. Po pierwsze, ta możliwość zostanie z czasem ograniczona. Po drugie zaś, pobierając MS Auto już dziś, aktualizacje programu dostawać będziecie Państwo sukcesywnie, na bieżąco ucząc się korzystania z nowych funkcji.