Od 1. listopada przedsiębiorcom dojdzie dodatkowy obowiązek, dotyczący części faktur. Nasz program do serwisu w najnowszej wersji już go spełnia. Dostaniecie w nim również nowy moduł zamówień do dostawcy, który wielu serwisom mocno ułatwi życie.

Czytaj więcej...

Pierwszą powakacyjną aktualizacją postanowiliśmy uszczęśliwić przede wszystkim tych, którzy lubią zamieszczać w fakturach dużo treści w uwagach. Okazuje się, że pozycje sprzedaży to nie wszystko, trzeba je jeszcze dobrze zaargumentować ? Ogłaszam więc niniejszym, że zadanie wykonane i macie do dyspozycji aż 2000 znaków na dodatkowe uwagi.

Czytaj więcej...

Nie wiem, czy zauważyliście, ale w aktualizacjach Menadżera Serwisu często pojawia się wątek przewodni. Tak jest i tym razem. Stworzyliśmy grupę funkcji, która przyda się wszystkim, którzy używają nasz program do serwisu. Wątkiem przewodnim jest kontrahent: klient, dostawca, wykonawca. Każdy z kim utrzymujemy relacje biznesowe. A zaczęło się od pana Marka...

Czytaj więcej...

Po ostatniej aktualizacji związanej z kodami pocztowymi mieliśmy natychmiastowy odzew. Jeszcze tego samego dnia napisał Pan Robert z Krakowa, że kody bardzo przydatne, ale brakuje ich uzupełniania w zleceniach. Ów głos nie mógł pozostać bez odzewu.

Czytaj więcej...

Nie, żebyśmy szukali wymówek... naprawdę na opóźnienie w publikacji majowej aktualizacji miał wpływ strajk nauczycieli. Zgadnijcie jak wydajnie się programuje z kilkulatkami skaczącymi po głowie :)

Czytaj więcej...